Знакомьтесь – вожатая лагеря Дино – замечательная искательница приключений Лаура Садаускене!

 

Привет, я Лаура, друг всех детей! С детьми я уже более 10 лет! 

Занимаясь организацией и проведением детских образовательных занятий, лагерей, мероприятий, праздников, я чувствую себя как рыба в воде. Общение с детьми было моим хобби и работой, пока однажды я не осознала, что это уже не работа, а увлекательный образ жизни.

Я как магнит для детей, всегда нахожусь в их компании. Прекрасно нахожу общий язык с каждым ребенком.

После прохождения курса по педагогике и психологии я полностью погрузилась в мир лагерей. Я рада, что создала программу, которая интересна как мне, так и детям. Не могу дождаться начала летних приключений с детьми. Я с нетерпением жду летнего лагеря и приключений больше, чем своего дня рождения.

Обещаю, будет весело!

 
 
Nuolatos besigilindama į psichologines žinias apie santykių su vaikais stiprinimą ir jas praktiškai išbandydama savo artimiausioje aplinkoje, esu pasiruošusi pasinerti į spalvingą stovyklų pasaulį. Džiaugiuosi, kad galiu kurti programą, kuri bus įdomi tiek man, tiek vaikams. Nekantrauju leistis į vasaros nuotykius su jaunaisiais stovyklautojais ir kartu su jais patirti patį geriausią laiką !
Pažadu, bus linksma!
 
 
Susipažinkite – DINO stovyklos vadovas – Saulius Lukonas!
Saulius Lukonas stovyklai.jpg
Sveiki, esu Saulius, aktyvaus gyvenimo būdo propoguotojas ir absoliutus sporto fanatikas.  Savo draugystę su sportu pradėjau nuo rankinio, būdamas 6-erių, ir jam paskyriau 19 metų. Sportinės veiklos mano gyvenime keitėsi, o meilė sportui augo su kiekviena jų. Nuo 2000 m. esu lėkščiasvydžio Lietuvoje pradininkas, kuris labai panašus į rankinį tik žaidžiamas ne su kamuoliu, o lėkščiasvydžio disku.
 
Pedagoginė mano kaip trenerio darbo patirtis jau perkopė dvidešimtmetį.  Labai panašūs skaičiai ženklina ir mano kaip vaikų stovyklų organizatoriaus ir vadovo veiklos trukmę. Esu komandos žmogus, o didesnio pozityvo ir gėrio nei sportuojant bei treniruojantis kartu su vaikais nesu patyręs. Jie tokie tikri ir nuoširdūs, dėl to kiekviena vaikų stovykla man prilygsta kelionei, po kurios jaučiuosi ir praturtėjęs, ir keliais milimetrais ūgtelėjęs.
 
 

Laukiu atvykstant kiekvieno iš    Jūsų!

Registruokis 2022 m. stovyklai jau dabar ir patirk daugybę dinozauriškai smagių akimirkų Dino stovykloje: