Susipažinkite – DINO stovyklos vadovas – Saulius Lukonas!
Saulius Lukonas stovyklai.jpg
Sveiki, esu Saulius, aktyvaus gyvenimo būdo propoguotojas ir absoliutus sporto fanatikas.  Savo draugystę su sportu pradėjau nuo rankinio, būdamas 6-erių, ir jam paskyriau 19 metų. Sportinės veiklos mano gyvenime keitėsi, o meilė sportui augo su kiekviena jų. Nuo 2000 m. esu lėkščiasvydžio Lietuvoje pradininkas, kuris labai panašus į rankinį tik žaidžiamas ne su kamuoliu, o lėkščiasvydžio disku.
 
Pedagoginė mano kaip trenerio darbo patirtis jau perkopė dvidešimtmetį.  Labai panašūs skaičiai ženklina ir mano kaip vaikų stovyklų organizatoriaus ir vadovo veiklos trukmę. Esu komandos žmogus, o didesnio pozityvo ir gėrio nei sportuojant bei treniruojantis kartu su vaikais nesu patyręs. Jie tokie tikri ir nuoširdūs, dėl to kiekviena vaikų stovykla man prilygsta kelionei, po kurios jaučiuosi ir praturtėjęs, ir keliais milimetrais ūgtelėjęs.
 
 

Laukiu atvykstant kiekvieno iš    Jūsų!

Susipažinkite – DINO stovyklos vadovė – meniškoji siela Dorotėja Gaubaitė!
doroteja.heic
Sveiki, esu Dorotėja, mėgstanti pasivaikščiojimus gamtoje su muzika ausinėse, rankdarbiavimą ir sportines veiklas. Visą savo vaikystę ir paauglystę vasaromis praleisdavau stovyklose, kur patyriau daugybę šaunių įspūdžių, branginamų iki šiol. Todėl puikiai žinau, ką mėgsta vaikai ir kokias veiklas vykdyti stovykloje, kad vaikų praleistas laikas būtų įsimintinas ir kupinas pačių geriausių emocijų. Atvira širdimi ir su maksimaliu atsidavimu esu pasiruošusi sutikti kiekvieną stovyklos dalyvį bei padėti jam atsiskleisti per kūrybines veiklas, bendravimą, žaidimus. Tikiu, kad Dino parko gamta, jame esančios pramogos ir mes, stovyklų vadovai, kartu sukursime kažką beprotiškai fantastiško ir smagaus Jūsų vaikams.
 
 

Ar tu pasiruošęs nepamirštamiems nuotykiams?

Susipažinkite – DINO stovyklos vadovė – tyraširdė Gabija Vičytė!
gabija.jpeg
Sveiki, esu Gabija, be galo mėgstanti šokius ir  muziką.  Bendraudama su žmonėmis, o ypač su vaikais, jaučiuosi pilna gyvenimo ir džiaugsmo. Vaikai turi savitą požiūrį į kasdienius dalykus, todėl būdama su jais ne tik aš dalinuosi tuo, ką moku geriausiai, bet ir jie mane praturtina. Smagiausiai su vaikais, žinoma, žaisti, o po to kartu stebėtis, kur dingo laikas. O jis mėgsta imti ir ištirpti, ypač tada, kai gerai jį leidi.
Man bus didžiulė dovana pažinti kiekvieną stovyklos dalyvį ir dalintis su juo savo dėmesiu. Besišypsantys vaikai bei stovyklos dalyviai, kurie sugrįžta pas mus vasaroti ir kitais metais, man prilygsta skaniausiai ledų porcijai karščiausią vasaros dieną.
 
 

Dinozauriški nuotykiai laukia tavęs!

Registruokis 2022 m. stovyklai jau dabar ir patirk daugybę dinozauriškai smagių akimirkų Dino stovykloje: